Prekių ženklai

Actifeel

„Actifeel“ jogurtai – tikri sveikuolių numylėtiniai. Šių jogurtų sudėtis visuomet pradžiugina tuos, kurie ieško kažko skanaus ir kartu itin naudingo. Visi „Actifeel“ jogurtai yra praturtinti gerosiomis bakterijomis – probiotikais, kurie itin svarbūs puikiai mūsų savijautai ir žarnyno sveikatai.

Šiuo metu jogurtų mėgėjai gali ragauti penkių rūšių „Actifeel“ jogurtus. 

Germantas

„Germantas“ sūriai – klasika, be kurios įsivaizduoti kasdienybę darosi sunku. Pagaminti vos iš 4 ingredientų – pieno, druskos, raugo ir negyvūninės kilmės fermentų.

„Germantas“ kolekcijoje – dviejų rūšių sūriai – „Gouda“ ir „Tilsit“, pasižymintys ne tik puikiu skoniu, bet ir turtinga maistinių medžiagų įvairove, kurioje nėra konservantų ar sintetinių priedų. Švelnus, klasikinis skonis, maloni akyta tekstūra – įmantriausiems jūsų sumuštiniams.

Magija

„Magija” logotipas jau keturis dešimtmečius Lietuvos vartotojams asocijuojasi su nepakartojamu skoniu, kuriame susijungia svajinga nostalgija bei įkvepiančios naujovės. Šių kultinių sūrelių unikalumas slypi purioje šilko švelnumo varškėje, kurios novatoriška gaminimo technologija FLUCU 1986 yra tikrų tikriausias „Žemaitijos pieno“ pasididžiavimas.

Džiugas

Džiugas – legenda, tapusi sūriu. Tai sūris – gaminamas iš aukščiausios kokybės vasaros metu laisvai besiganančių karvučių pieno. Skirtingų brandinimų – nuo 12 iki 120 mėnesių, kurio brandą ir kokybę rodo besiformuojantys kalcio kristalai, Šis sūris pripažintas pasaulyje - pelnęs net 90 tarptautinių apdovanojimų.

Dobilas

Ekologiškų produktų mėgėjai puikiai žino prekių ženklą „Dobilas“ ir jo produktus, pasiekusius rinką gerokai ankščiau negu ekologiškumas tapo mada. „Dobilo“ produktų gamybos procesas, kontroliuojamas sertifikuotų laboratorijų, yra itin sudėtingas ir atsakingas, tačiau leidžiantis ypatingai tausoti gamtą ir rūpintis vartotojų sveikata.

Žemaitijos ilgaamžės tradicijos

„Žemaitijos ilgaamžės tradicijos“ – vienas pirmųjų „Žemaitijos pieno“ prekės ženklų, iš kurio išaugo gausi ir vis auganti „Žemaitijos Pieno“ produktų šeima. Jeigu bandytume nupiešti „Žemaitijos Pieno“ giminės medį, „Žemaitijos ilgaamžės tradicijos“ būtų tvirtos jo šaknys, pradėjusios istoriją, kuri jau trunka ištisą šimtmetį.

Saulutė

SAULUTĖ - aukščiausios kokybės produkcija iš natūralaus pieno. Šie produktai išsiskiria tuo, jog yra lengvai tepami, išskirtinio skonio ir naudingos maistinės vertės, todėl puikiai tinka kasdieniam naudojimui bei kulinariniams šedevrams.

Rambyno

Rūkyti lydyti sūrio užkandžiai „Rambyno“ – svajonių užkandžiai visiems, kurie mėgsta derinti smagų traškumą ir švelnų bei burnoje tirpstantį minkštumą.

Tichė

TICHĖ – tai ypač retos sudėties, pačios gamtos idealiai subalansuotas iš natūralių mineralų, tinkantis ne tik atsigaivinti, bet ir aprūpinti žmogaus organizmą reikalingiausiomis mineralinėmis medžiagomis. Natūralus mineralinis vanduo išgaunamas nerūdijančio plieno vamzdžiais be sąlyčio su oru,  apsaugotas po 35 žemės sluoksniais nuo bet kokios  atmosferinės, radiacinės ar kitokios taršos. Vidutinės mineralizacijos sulfatinis, kalcinis, magninis natūralus mineralinis vanduo,  išgaunamas iš giluminio 689 m gylio gręžinio Telšiuose. 

Gaja

Gazuoti ir negazuoti vaisių skonio gaivieji gėrimai GAJA – nepamirštama vaikystės klasika!

Jon-Chedar

Atraskite „Jon Chedar“ – neprilygstamus čederio gabaliukus, sukurtus „Žemaitijos Pieno“ meistrų ir eksperto John Ludy bendradarbiavimu. Šie kalciu ir baltymais praturtinti vegetariški užkandžiai be konservantų puikiai tinka kelionėms, vakarėliams ar jaukiems vakarams. Mėgaukitės BBQ, tzatziki su čili pipirais arba kajeno pipirais, česnaku ir kadagio uogomis skonių įvairove.

Pik-Nik

Atraskite nepakartojamą skonio malonumą su PIK NIK plėšomomis sūrio dešrelėmis – puiki idėja užkandžių idėja, kuri praskaidrins kiekvieną dieną!

Pieno miltai

Atraskite aukščiausios kokybės „Žemaitijos pieno“ miltelius – šviežumo ir baltymų šaltinį, pagamintą be konservantų ir dažiklių, atitinkantį tarptautinius ISO 22000 ir FSSC22000 standartus.