Dobilas

Ekologiškų produktų mėgėjai puikiai žino prekių ženklą „Dobilas“ ir jo produktus, pasiekusius rinką gerokai ankščiau negu ekologiškumas tapo mada. „Dobilo“ produktų gamybos procesas, kontroliuojamas sertifikuotų laboratorijų, yra itin sudėtingas ir atsakingas, tačiau leidžiantis ypatingai tausoti gamtą ir rūpintis vartotojų sveikata.

Sertifikuotuose ekologiškuose Lietuvos ūkiuose atsakingai auginamos karvės duoda 20% mažiau pieno, negu įprastai, tad jis automatiškai yra ir gerokai brangesnis, ir vertingesnis. Tačiau iš jo gaminamų produktų skonis ir kokybė įrodo, kad galutinis rezultatas nepaneigiamai vertas pastangų.

„Dobilo“ linija – tai ekologiški jogurtai, varškė, pienas, geriamieji jogurtai be laktozės, sūris bei kefyras. Greta malonaus natūralaus skonio jogurtų ir geriamų jogurtų, vartotojai gali rinktis tradicinius tokius kaip vanilės ar egzotinius – ananasų, mangų ir persikų skonius. Lengvutė šilko švelnumo tekstūra suteikia ypatingą skanavimo malonumą, kurį sustiprina žinojimas, kad mėgaujamasi aukščiausios kokybės ekologišku produktu.

Rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata su „Dobilas“ produktais itin paprasta. Nepaisant to, kad šie produktai itin vertingi ir jų gamybos procesas yra be galo rafinuotas, vartotojai gali juos įsigyti už prieinamą kainą ir įtraukti į kasdienį racioną be jokio streso. Abejonių čia nėra – lietuviški ekologiški pieno produktai „Dobilas“ yra ir dar ilgai išliks Lietuvos šeimų stalo lobis.