Mityba veikliems: kaip sveikai užkandžiauti taupant laiką?

Gyvenimas įtemptu ritmu neretai išderina mūsų mitybą ir kartais, kad ir kaip nenorėtume, griebiamės įvairiausių pusfabrikačių alkiui numalšinti, tačiau realios naudos iš to negauname. Kyla klausimas – ar įmanoma rasti tokį produktą, kuris taptų ne tik sočiu užkandžiu, bet ir neterštų mūsų organizmo? „Žemaitijos pienas“ rado išeitį ir vartotojams pasiūlė modernias, sveikas ir šviežias plėšomas sūrio dešreles „Pik-Nik“, kurios dėl skonių įvairovės daugeliui tampa neatsiejama dienos meniu dalimi tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Mitybos specialistai dažnai pabrėžia, kad užkandžius – būtina įtraukti į savo mitybos planą. Daugelis pradeda ieškoti kažko sveiko ir skanaus, tačiau pasiduoda užkąsdami bandele ar batonėliu, kurį greitai gali įsigyti artimiausioje parduotuvėje. „Žemaitijos pieno“ plėšomas sūrio dešrelės „Pik-Nik“ kasmet sulaukia vis didesnio populiarumo, kadangi ne tik sutaupo vartotojų laiką galvojant, ką reikėtų užkąsti, bet ir atitinka kiekvieno skonį bei praturtina organizmą reikalingomis medžiagomis.

Sveikas „Pik-Nik“ užkandis be konservantų – tikras kalcio, baltymų ir fosforo šaltinis, pritaikytas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Specialiai mažiesiems paruoštos sūrio dešrelės „Pik-Nik Original“ turi mažiau druskos, o „Pik-Nik Twiller“  yra praturtintos beta karotinu naudingu akims, odai ir imuninei sistemai. Neretai vaikus yra sunku įtikinti, kad tai, kas sveika ir naudinga mūsų organizmui, gali būti ir labai skanu. Tačiau dėl „Pik-Nik“ sūrio dešrelių mažųjų įtikinėti nereikia. Jos pasižymi itin linksmu ir žaismingu vartojimo būdu – plėšymu, kuris skatina pozityvią dalinimos emociją. O speciali animuota ir spalvinga pakuotė itin traukia mažųjų sūrio dešrelių mėgėjų akis.

„Pik-Nik“ suaugusiems – ypač išsiskiria skonių įvairove. Norint paįvairinti dienos užkandžių meniu, galima rinktis ne tik klasikines „Pik-Nik Classic“, baltymų ir kalcio kupinas sūrio dešreles, bet ir itin naudingas, juodgrūde paskanintas „Pik-Nik Nigella“. Jos ypač tinka tiems, kuriems trūksta energijos ir norisi įveikti nuovargį, kadangi nuo seno žinoma, kad juodgrūdė gerina smegenų veiklą, stiprina akių tinklainę ir aktyvina imunitetą.

Sūrio dešreles itin mėgsta vegetarai, kadangi „Pik-Nik“ gaminimui nėra naudojami gyvulinės kilmės fermentai. O ketinantiems dar labiau paįvairinti dienos meniu, sūrio dešrelės taip pat gali tapti ir puikiu ingredientu ne tik gaminant šaltus ar karštus užkandžius, bet ruošiant įvairiausius patiekalus.

Patogia pakuote išsiskiriančios sūrio dešrelės nesukelia nepatogumų, kurių paprastai atsiranda norint pasigaminti užkandžių namuose. Tiek vaikai, tiek suaugę „Pik-Nik“ sūrio dešreles, kurios padės numalšinti alkį ir suteiks realios naudos organizmo stiprinimui, gali visuomet turėti su savimi – einant į mokyklą, darbą, iškylaujant ar leidžiant laiką mieste.