Kas naujo?

Turininga vasara su „Žemaitijos pienu“

Net 60 moksleivių ir studentų, tarp kurių daugiausiai įmonės darbuotojų ar ūkininkų vaikai, panoro savo vasaros atostogas praleisti turiningai, darbuodamiesi Žemaitijos sostinės didžiausioje įmonėje -- „Žemaitijos pieno“ bendrovėje.

Kad vasara su „Žemaitijos pienu“ patraukli ir laukiama, liudija iškalbūs faktai -- kai kas čia sutiko jau trečią ar ketvirtą darbinį sezoną. O daugiausiai jaunimo darbavosi Šviežių pieno produktų ir Lydytų-fasuotų sūrių gamybos padaliniuose, taip pat transporto ir ūkio dalies skyriuose.

TRENIRUOKIS NAMUOSE „PASIPLĖŠOM“ ČEMPIONATUI IR LAIMĖK 10.000 EUR

RUOŠKIS  „PASIPLĖŠOM“ FINALINIAM ČEMPIONATUI

IR

LAIMĖK 10.000 EUR

TAISYKLĖS:

  1. FINALINIS „PASIPLĖŠOM“ ČEMPIONATAS VYKS:  „Sostinės dienos“ šventės metu, Vilniuje, „Šeimų zonoje“, prie Mindaugo paminklo.
  2. Čempionato laikas: 2017 m. rugsėjo 2 d., nuo 14.00 iki 17.00 val.

3.Čempionato organizatorius:  AB „Žemaitijos pienas“, įmonės  kodas 180240752, juridinis adresas Sedos g. 35, LT87101 Telšiai, Lietuva.

Mityba veikliems: kaip sveikai užkandžiauti taupant laiką?

Gyvenimas įtemptu ritmu neretai išderina mūsų mitybą ir kartais, kad ir kaip nenorėtume, griebiamės įvairiausių pusfabrikačių alkiui numalšinti, tačiau realios naudos iš to negauname. Kyla klausimas – ar įmanoma rasti tokį produktą, kuris taptų ne tik sočiu užkandžiu, bet ir neterštų mūsų organizmo? „Žemaitijos pienas“ rado išeitį ir vartotojams pasiūlė modernias, sveikas ir šviežias plėšomas sūrio dešreles „Pik-Nik“, kurios dėl skonių įvairovės daugeliui tampa neatsiejama dienos meniu dalimi tiek vaikams, tiek suaugusiems.

„Žemaitijos pieno“ įmonė laukia gabių ir iniciatyvių jaunuolių

Siekdama, kad baigę mokyklas iniciatyvūs, atsakingi ir motyvuoti jaunuoliai planuotų savo profesinę ateitį Telšiuose, „Žemaitijos pieno“ įmonė surengė susitikimą su „Džiugo“, Žemaitės, Vincento Borisevičiaus gimnazijų, taip pat „Ateities“, „Kranto“ progimnazijų atstovais.

Ateik į Pik-Nik pasiplėšymus!

Jau šį KETVIRTADIENĮ, birželio 1 d., 16 – 19 val. lauksime visų mūsų draugų Pik-Nik pasiplėšymuose didžiosiose Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio Maxima parduotuvėse! Ateik, sudalyvauk, pademonstruok geriausią sūrio lazdelės plėšymo rezultatą ir laimėk nerealius Pik-Nik prizus! Mes ten būsim, o tu? ;)

Hyper Maxima (PC Akropolis), Ozo g. 25, Vilnius

Maxima-Bazė, Savanorių pr. 247, Vilnius

Lietuvos pirkėjai išsirinko: labiausiai vertina „Žemaitijos pieno“ produkciją

Pirkėjų neapgausi. Kai kalbama apie šeimos pirkinių krepšelį, jie renkasi pagal kokybės, puikaus skonio ir geros kainos kriterijus. Tai geriausiai atspindi populiariausios prekės mūsų šalyje konkursas. Jame ypatingo pirkėjų įvertinimo sulaukė Lietuvos bendrovės „Žemaitijos pienas“ produkcija. Konkurse ji susižėrė net penkis apdovanojimus.

„Džiugo“ gimnazijai – knygos nuo „Žemaitijos pieno

„Žemaitijos pieno“ bendrovė, prisijungusi prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos“, Kūčių išvakarėse padovanojo Telšių „Džiugo“ gimnazijos bibliotekai vertingų knygų.

„Metų gaminio“ apdovanojimai neįmanomi be žemaičių produktų!

Tradicija gyvuoja! Kasmet tarp „Metų gaminio“ geriausių produktų aukso ir sidabro medalius pelno įvairiausi „Žemaitijos pieno“ gaminiai.

Ne išimtis ir šie metai. Gera žinia atskriejo iš autoritetingos vertinimo komisijos. Aukso medaliu pasipuošė GERMANTO GOUDA sūris ir ŽEMAITIJOS sviestas, o sidabrą pelnė glaistytas varškės sūrelis MAGIJA su kakava ir karamelizuotais lazdyno riešutais.

„Žemaitijos pieno“ valdybos pirmininkui Algirdui Pažemeckui suteiktas Telšių miesto Garbės piliečio vardas

Švęsdami savo gimtadienį, Telšiai perdavė Kultūros sostinės titulą Klaipėdai. Žemaitijos širdyje gruodžio 6-oji ypatinga, nes švenčiamas Telšių 225-asis gimtadienis (1791 m. Telšiams suteiktos Magdeburgo teisės ir įteiktas miesto herbas). Pasinaudojus šia proga, iškilmingai surengti Telšiai - Lietuvos kultūros sostinė 2016 uždarymo renginiai „Dėkingumo perlai“.

 

Padėkos vakare „Dėkingumo perlai“ „Žemaitijos pieno“ valdybos pirmininkui Algirdui Pažemeckui suteiktas Telšių miesto Garbės piliečio vardas.

DIONE ledai triumfavo didžiausioje maisto inovacijų parodoje SIAL

7000 parodos dalyvių ir 155 000 lankytojų iš viso pasaulio — tokiais faktiniais skaičiais šiais metais pasibaigė didžiausia pasaulyje maisto inovacijų paroda SIAL Paryžiuje. Tai puiki vieta vietiniams ir tarptautiniams prekiniams ženklams ne tik pristatyti save potencialiems klientams, susitikti su jau esamais partneriais, bet ir pasisemti naujų idėjų. 2016-aisiais metais lietuviški DIONE ledai parodoje sulaukė didelio susidomėjimo ir pripažinimo.

Garbaus gimtadienio proga — sveikinimai Prezidentui

„Žemaitijos pieno“ valdybos pirmininkas Algirdas Pažemeckas ir projektų vadybininkė Irena Baltrušaitienė garbingo 90-ojo gimtadienio proga nuoširdžiai pasveikino Prezidentą Valdą Adamkų, kuriam aukščiausiąjį šalies vadovo postą Lietuvos žmonės buvo patikėję net dvi kadencijas.

DŽIUGAS - gardus parodos Paryžiuje akcentas

Šių metų spalio 16 - 20 dienomis Paryžiuje įvyko tarptautinė maisto produktų paroda „SIAL Paris 2016“, kurioje tradiciškai dalyvavo gausi „Žemaitijos pieno“ delegacija.

Ypač reikšminga tai, kad kas dvejus metus vykstanti paroda yra įvardijama kaip viena didžiausių maisto pramonės sektoriaus prekybos sandėrių vietų bei viena geriausių vietų stiprinti ir plėsti savo verslą, todėl neatsitiktinai ji tampa didžiuliu traukos centru paryžiečiams ir svečiams.

Saulės ir laimės vitaminas Pik-Nik sūrio lazdelėse

Vitaminas D vaikams būtinas, – tai žino kiekviena mama, tačiau Lietuvoje jo trūksta beveik 90 proc. vaikų. Ne veltui šis stebukladarys vadinamas saulės vitaminu – beveik visą jį gauname dėl saulės poveikio ir tik 10 proc. – su maistu. Deja, mūsų mitybos įpročiai yra tokie, kad su maistu vitamino D gauname labai mažai. Tad iš kur gauti vitamino D?

 

Virš „Germanto“ sūrio sutvisko parodos auksas

 

Spalio 7–9 dienomis „Žalgirio“ arenoje įvyko 8–oji Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2016“, kuri jau tapo tradicine Lietuvos gamintojų susitikimo su esamais ir potencialiais klientais vieta. Šioje parodoje aukščiausio įvertinimo sulaukė „Žemaitijos pieno“ bendrovėje gaminamas sūris „Germantas“ Gouda, pelnydamas aukso medalį.

Sąsiuvinių laimėtojai

Rugsėjo pirmosios proga, savo Facebook puslapyje skelbėme konkursą, kurio metu išdalinome net 100 didelių firminių sąsiuvinių. Laimėjusiujų sąrašą rasite žemiau. Laimingųjų prašome susisiekti su mumis asmenine žinute Facebook'e.

 

 

 

 

 

 

Sūris DŽIUGAS - ir profesionalams, ir pop žvaigždėms

Rugpjūčio 16 d. Lenkijoje, Krokuvoje, vaizdingame kongresų centre Witek, įvyko kasmetinis virtuvės šefų suvažiavimas „BIS“.

Renginyje dalyvavo daugiau kaip 300 profesionalų, dirbančių restoranuose bei viešbučiuose, turinčiuose aukščiausius reitingus. Šefai dalinosi patirtimi, gamino savo firminius patiekalus bei pramogavo su Lenkijos pop muzikos žvaigždėmis.

Šilalės miesto šventėje surengtas PIK-NIK čempionatas sulaukė didelio susidomėjimo

Rugpjūčio 13 d. Šilalės miesto šventėje "Atverk širdį savo miestui" surengėme PIK-NIK akciją "PASIPLĖŠOM". Šventės dalyviai patys ėjo prie mūsų staliuko, drąsiai dalyvavo čempionate tiek mažas, tiek jaunas, tiek vyresnis senjoras norėjo išbandyti savo pirštų miklumą.

Kaip ir pernai, čempionate sudalyvavo ir miesto meras Jonas Gudauskas. 

Žemaičių produktai Nantviče

Liepos 26-27 dienomis Jungtinėje Karalystėje, Nantvičo mieste, įvyko viena žinomiausių pasaulyje tarptautinių sūrio parodų „International Cheese Awards Nantwich 2016“.

Skani gyvenimo energija šėlo Molėtuose

Liepos 22-23 dienomis Molėtų rajono Obuolių saloje įvyko jaunimo pamėgtas muzikos festivalis „Radistai Village'16“.

Šiemet festivalio „Radistai Village'16“ dalyvius džiugino per 30 garsiausių muzikos atlikėjų ir grupių iš viso pasaulio ir Lietuvos.

Šventiškumo ypač suteikė trijose festivalio scenose sumontuotos įspūdingos dekoracijos, taip pat moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika.

 

Patvirtinta, patiekalai gardžiausi su sūriu DŽIUGAS

Liepos 30-31 dienomis Lenkijoje, įspūdingame miestelyje Międzybrodzie Bialskie, įvyko kviestinių virėjų suvažiavimas OPEN IMPROVISATION.

Renginyje dalyvavę virtuvės šefai dalinosi patirtimi, gamino įvairiausius patiekalus, o  „Žemaitijos pieno“ gaminamas ir jau puikiai Lenkijoje žinomas kietasis sūris DŽIUGAS tapo skaniu akcentu ir pelnė aukščiausio lygio įvertinimus.

 

Velykinė dovana įmonei — vartotojų pripažinimas

LPĮA konkursas „Populiariausia prekė“ rengiamas jau septintus metus iš eilės. Šiemet nugalėtojai paskelbti 48–iose kategorijose. Jame dalyvavo 34 tiekėjai  ir gamintojai. Nugalėtojai išrinkti pagal vartotojų pasirinkimą — didžiausius  pardavimus 2015 metais.

Kava ir MAGIJA — puikus derinys

Šiais metais aštuntąjį kartą vykstančios Kavos kultūros dienos vasario 26-28  dieną pakvietė visus kavos gurmanus ir gero skonio mėgėjus atvykti į  didžiausią  išskirtinės kavos renginį Baltijos šalyse, kuris vyko prekybos ir  laisvalaikio centre „Panorama“.
 

Įmonės durys atviros perspektyviausiems

Šių metų kovo 1-ąją Kauno technologijų universiteto suorganizuotame renginyje „Karjeros dienos 2016“ kartu su didžiausiomis ir pažangiausiomis Lietuvos įmonėmis dalyvavo ir „Žemaitijos pienas“.
 

„Žemaitijos pieno“ produktai pristatyti Paryžiuje

Kovo 9 dieną Lietuvos ambasada Prancūzijoje kartu su „Žemaitijos pieno“ įmonės atstovėmis Neringa Greičiute ir Gintare Novikaite surengė kietojo sūrio DŽIUGAS ir kitų šios įmonės produktų: plėšomų sūrio dešrelių PIK-NIK, rūkyto sūrio užkandžio MILDĖ, sūrelių glaistytų varškės sūrelių MAGIJA, kefyro gėrimų KEFIR COCTAIL pristatymą bei degustaciją.

Legendinio sūrio Džiugas pašto ženklai jau prekyboje

Pranešame, kad DŽIUGO vardo pašto ženklais prekiaujame tik Sūrio Džiugas Namuose .

Maloniai prašome teirautis telefonu: +370 61848918

Daugiau informacijos: Sūrio Džiugas Namai

Trys „Magija“ glaistytų varškės sūrelių naujienos

Atsinaujinusioje trijų krypčių – Light, Smart snack, Delicacy – kolekcijoje puikuojasi kvapnia vanile, traškiais riešutų gabaliukais ir vertingomis moliūgų sėklomis, vitaminingomis spanguolėmis bei karamelizuotais lazdyno riešutais ir kakava paskaninti glaistyti varškės sūreliai.

Nuotaikingos „Pasiplėšom“ varžytuvės svetur ir Telšiuose

Šilalės miesto šventėje tarp kitų renginių vyko „Pik-Nik“ plėšomų sūrio dešrelių čempionatas „Pasiplėšom“. Greičiausiai — per 1:15 min. — sūrio dešrelę į 30 dalių suplėšė Šilalės miesto gyventojas, tačiau niekas taip ir nepagerino 47 sek. plėšymo rekordo. 

„Žemaitijos kefyro“ kokteiliai — įsimintiniausia prabėgusios vasaros naujiena!

Prabėgusi vasara daug kam buvo įsimintina su „Žemaitijos kefyro“ kokteiliais. Ypač dalyvavusiems Telšių miesto šventėje, festivalyje „Radistai village“ ir renginyje VMG Joninės ant Ozo stogo.

Senųjų amatų dienos Neringoje

Rugpjūčio 14-15 dienomis Nidoje surengtos tradicinės „Senųjų amatų dienos“. Tai gyvasis muziejus su veikiančiomis amatininkų dirbtuvėmis, darbo įrankiais, kūrybiniu procesu